Fotobudka - wybieranie tej odpowiedniej 

W internecie możemy znaleźć niezliczoną liczbę ofert fotobudek, ale czy każda jest taka sama ?

Obecnie fotobudka to właściwie nieodłączna część zabawy weselnej, która pozwala zobaczyć gościom efekty właściwie natychmiast.

Ustawiamy się do zdjęcia, klika ujęć i hop gotowe.

Żeby goście dobrze zapamiętali zabawę warto postawić na niezawodnego usługodawcę. 

1. Ilość wydruków w fotobudce

Zwróćmy uwagę na to, ile wydruków na osobę proponuje usługodawca. Często firmy proponują po prostu od 1 do 3 wydruków danego zdjęcia, nie zwracając uwagi na to, ile osób jest na danym zdjęciu. Część gości w takim wypadku będzie poszkodowana, ponieważ nie otrzyma zdjęcia, nie mówiąc już o kopii do wklejenia do księgi gości. Optymalnym rozwiązaniem jest jeden wydruk zdjęcia na osobę, a najlepszy jest brak ograniczenia wydruków.

2. Czas usługi

Kiedy wykupujemy czas fotobudki spójrzmy, czy usługodawca przyjedzie wcześniej, aby wszystko przygotować czy też będzie robił to w wykupionym czasie. Dobra firma z pewnością przyjedzie wcześniej, tak aby o umówionej wcześniej godzinie już zacząć zabawę.

3. Gadżety

Nie raz impreza ma temat przewodni i byłoby super, gdyby gadżety fotobudki się z nim komponowały. Wiele fotobudek ma stałe gadżety słabej jakości np. z papieru, a także większość z nich ich nie dezynfekuje po każdym zleceniu. Zwróćmy uwagę, aby nasze gadżety były czyste i trwałe tak jak np. drewniane tabliczki, a goście na pewno będą mieli świetną pamiątkę. 

4. Obsługa fotobudki

Przy zakupie usługi pamiętajmy by zapytać w jaki sposób będzie funkcjonowała fotobudka. Często na imprezach są goście, którzy z różnych względów mogą nie do końca obsłużyć np. panel dotykowy czy inne oprogramowanie. Warto wtedy poprosić by w raz z fotobudką pojawiła się obsługa, która zadba o komfort gości i wszystko obsłuży.

5. Projekt graficzny wydruków

Na początkowym etapie porozmawiajmy z usługodawcą o projekcie wydruków z fotobudki. Możemy wtedy ustalić liczbę zdjęć na wydruku, hasło do naszej galerii internetowej oraz motyw przewodni, który będzie komponował się z tym ustalonym na imprezę. Drobnostka, ale ważna ! :)

 

To są według nas podstawowe rzeczy, na które Powinniście zwrócić uwagę przy wyborze fotobudki na imprezę.

Pamiętajcie, że zawsze warto spotkać się z usługodawcą i porozmawiać jeśli coś nie jest dla nas do końca jasne :)

KONTAKT

Plac Jedności Słowiańskiej 1
10-039 Olsztyn

Email: info(at)crazyshoot.pl
Telefon: 502 932 632

 

Crazyshoot w Google+

Crazyshoot na Facebook

Formularz kontaktowy